1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego. To święto zwieńcza okres Narodzenia Pańskiego. Główną treścią dzisiejszej niedzieli jest prawda o Synu Bożym, który stał się człowiekiem, abyśmy mogli stać się dziećmi Bożymi.
  2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18.00.
  3. W środę 13. dzień miesiąca. Dzień Fatimski w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 8.30; 12.00. Po mszy św. o 12.00, różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. O godz. 18.00 różaniec fatimski i msza św. o godz. 18.30.
  4. W piątek po mszy św. o godz. 18.30 zapraszamy na modlitwę uwielbienia, przygotowaną przez wspólnoty parafialne. Modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  5. Zapraszamy na msze św. kolędowe, które są odprawiane w intencji mieszkańców ulic naszej parafii. Plan mszy św. podany jest w grudniowej gazetce U Oblat, którą można jeszcze nabyć przy wyjściu z kościoła.

Jest również nowy numer Gościa Niedzielnego.

  1. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  2. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu: śp. Bolesławę Łabuz (s. Dolorosę), Jadwigę Zarębską, Cecylię Białas (s. Laurentię) i Elżbietę Kalus. Wieczny odpoczynek…
  3. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, szczególnie w drugą niedzielę miesiąca, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask w nadchodzącym tygodniu.