1. Słowo Boże wzywa nas dzisiaj do uznania swojej grzeszności i przemiany swojego życia, bo „czas jest krótki” i „bliskie jest królestwo Boże”.
  2. Ze względu na tragiczne w skutkach trzęsienie ziemi z końca grudnia 2020 roku, biskup gliwicki Jan Kopiec, odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji oraz przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, ogłosił dzisiejszy dzień „Dniem solidarności z Chorwacją”. Modlimy się za poszkodowanych, a w przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna na ten cel.
  3. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18.00.
  4. W poniedziałek 25 stycznia przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W piątek o godz. 17.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej komunii św. i ich rodzicami.
  6. W niedzielę 31 tycznia zapraszam mężczyzn na różaniec o godz. 17.00.
  7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i naszej parafialnej gazetki U Oblat.
  8. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzę zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  9. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu śp. Longinę Krych, Marię Sojkę i Pawła Muchę. Wieczny odpoczynek…
  10. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask w nadchodzącym tygodniu.