Ogłoszenia duszpasterskie 

VII Niedziela zwykła

20.02.2022

 1. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
 2. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
 4. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. Adoracja w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.30 do 18.00. W poniedziałek i wtorek 28 lutego i 1 marca od godz. 7.30 do 8.30. Po południu adoracja od godz. 15.00 do 18.30. Rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego.
 5. Już dziś informujemy, że w czwartek po środzie popielcowej rozpoczną się parafialne rekolekcje wielkopostne, które w tym roku poprowadzi
  o. Jan Wlazły OMI – dyrektor sekretariatu powołań z Poznania. Zachęcamy, aby zarezerwować sobie czasu na odnowę duchową.
 6. Za tydzień w niedzielę gościć będziemy Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia. Świeccy Panowie z Zielonej Góry podróżują po Polsce głosząc nabożeństwo do NMP na podstawie Traktatu św. Ludwika de Montfort. Po Mszach św. przed kościołem będzie możliwość nabycia pięknie wydanego Traktatu w cenie 10 zł.
 7. W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną w kraju przypominamy o podstawowych zasadach sanitarnych. W kościele obecnie może uczestniczyć 30% wiernych nie licząc osób w pełni zaszczepionych. Podczas liturgii wszyscy wierni mają obowiązek zakrywania maseczką ust i nosa. Korzystamy ze środków dezynfekujących znajdujących się przy wejściu do kościoła i klasztoru. Zachowujemy bezpieczny dystans.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, dla najmłodszych parafian Mały Gość, a przed kościołem nowy numer naszej parafialnej gazetki U Oblat.
 9. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Bernadetę Jakubowską i Jana Kocyba. Wieczny odpoczynek…
 10. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Udającym się na ferie zimowe życzymy dobrego wypoczynku i pięknej pogody. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.