Ogłoszenia duszpasterskie 

XVI Niedziela zwykła

17.07.2022

  1. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
  2. W okresie wakacyjnym w każdy wtorek Msza św. o godz. 18.30 odprawiana jest w klimacie oazowym. Za oprawę muzyczną i liturgię odpowiada Domowy Kościół. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nastającej Pomocy.
  4. W czwartek od godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa patrona kierowców, błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Przy poświęceniu pojazdów otrzymamy pamiątkowy znaczek z wizerunkiem św. Krzysztofa i krótką modlitwą kierowcy. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na pomoc misjonarzom w zdobywaniu transportu w pracy misyjnej.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej z Opola. Głosić będą Słowo Boże na każdej Mszy św. i zbierać ofiary na budowę kościoła w Opolu pw. św. Jana Pawła II.
  7. W miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień w dni powszednie Msze św. w naszym kościele sprawowane są o godz. 7.00 i 18.30. Nie ma Mszy św. o godz. 8.30 z wyjątkiem pierwszego piątku i dnia fatimskiego. W niedziele Msze św. według stałego porządku.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Annę Derkowską, Marcina Huss, Stefanię Pardela. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.