Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła

15.01.2023 r.

 1. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
 2. Przypominamy, że do 2 lutego wszystkie Msze św. odprawiane są w górnym kościele.
 3. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie lektorów dorosłych w domu katechetycznym.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
 6. W piątek przypada III piątek miesiąca. O godz. 18.30 Msza św. z kazaniem, po Mszy św. wieczór uwielbienia do godz. 20.30 zakończony Apelem Jasnogórskim. W tym miesiącu wieczór będzie animować wspólnota Domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy.
 7. W sobotę dzień babci, w niedzielę dzień dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, opieki świętych Anny i Joachima, oraz życzymy zdrowia i pociechy z wnucząt.
 8. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego w naszych rodzinach.
 9. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu NieBo Tak. Serdecznie zapraszamy.
 10. W przyszłą niedzielę podczas sumy będziemy się modlili w intencji o. Mariusza, który 19 stycznia obchodzi swoje imieniny. Dostojnemu solenizantowi składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Niepokalanej i świętych Patronów.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Cena Gościa od nowego roku wynosi 10 zł.
 12. Rozpoczęły się w naszym województwie ferie zimowe. Pamiętajmy, że ferie nie zwalniają nas z osobistej modlitwy i uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej. Wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrego wypoczynku, bezpiecznej drogi i szczęśliwego powrotu do domu.
 13. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.