Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela zwykła

22.01.2023 r.

 1. Dziś podczas sumy modlimy się w intencji o. Mariusza, który 19 stycznia obchodził swoje imieniny. Dostojnemu solenizantowi składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Niepokalanej i świętych Patronów.
 2. Dziś Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego w naszych rodzinach.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 14.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu NieBo Tak.
 4. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
 5. Przypominamy, że do 2 lutego wszystkie Msze św. odprawiane są w górnym kościele.
 6. W środę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. To także 207 rocznica powstania Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
 7. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
 9. W piątek Mszą św. o godz. 18.30 rozpoczyna się kurs przedmałżeński w naszej parafii. Zapraszamy zainteresowanych. Kurs odbywa się w weekendowej formie. Informacje i plan kursu znajduje się na naszej stronie internetowej.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, a dla najmłodszych parafian Mały Gość.
 11. Trwają w naszym województwie ferie zimowe. Pamiętajmy, że ferie nie zwalniają nas z osobistej modlitwy i uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej. Wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrego wypoczynku, bezpiecznej drogi i szczęśliwego powrotu do domu.
 12. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Janinę Imiołczyk i Leokadię Ratajszczak. Wieczny odpoczynek…
 13. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.