Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela zwykła

05.02.2023 r.

 1. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
 2. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
 4. W piątek o godz. 19.15 spotkanie młodzieżowej wspólnoty Niniwa w domu katechetycznym.
 5. W piątek zapraszamy rodziców z dziećmi pierwszokomunijnymi na pomiar strojów. O godz. 17.30 dziewczynki, o godz. 18.00 chłopców. Mierzenie odbędzie się w pokoju przy biurze parafialnym.
 6. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. Podczas każdej Mszy św. sakrament namaszczenia chorych. O godz. 10.00 dodatkowa Msza św. dedykowana wszystkim chorym i starszym. Po Mszy św. spotkanie przy kawie i herbacie w domu katechetycznym. Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła naszym seniorom.
 7. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00 w kościele. Zapraszamy nowych kandydatów do służby przy ołtarzu. Próba scholii o godz. 10.00 w domu katechetycznym.
 8. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy po Mszach św. zbiórkę do puszek na Madagaskar. W ostatnim czasie wyspę nawiedził cyklon, który bardzo mocno zniszczył miejsca gdzie na misjach pracują Misjonarze Oblaci. Potrzebna jest pomoc. O przeprowadzenie zbiórki proszę Przyjaciół Misji Oblackich. Już dziś dziękuję w imieniu misjonarzy za dar serca.
 9. Katolicki Zespół Szkolno-Przedszkolny im. św. Edyty Stein Fundacji Edukacji Katolickiej rozpoczyna nabór do klas pierwszych oraz grup przedszkolnych. Z pełną ofertą można zapoznać się na portalu Facebook oraz stronie internetowej szkolaedyty.pl. Informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły w godz. od 8.00 do 15.00 oraz na plakatach wywieszonych w gablocie.
 10. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Portugalii w dniach 26.09-03.10.2023 roku. W programie między innymi: Fatima, Lizbona, Porto, Santiago de Compostela. Koszt od osoby to 2650 zł + 410 euro. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym do końca lutego. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń i u o. Proboszcza.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
 12. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Bogusława Kazek i Beatę Kamieniak. Wieczny odpoczynek…
 13. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.