Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła

02.07.2023 r.

 1. Dziś ślubowana pielgrzymka parafii lublinieckich do Sanktuarium Matki Bożej w Lubecku. Wymarsz kolumny pieszej o godz. 16.00 z parafii św. Mikołaja. Msza św. w Lubecku przy ołtarzu polowym o godz. 18.00.
 2. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek w Kokotku rozpoczyna się Festiwal Życia. Zachęcamy do uczestnictwa w adoracji, Eucharystii oraz koncertach. Plan Festiwalu znajduje się na stronie internetowej niniwa.pl.
 4. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek Msze św. o godz. 7.00 i 18.30 z Komunią św. dla wszystkich wiernych pod dwiema postaciami. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 17.30.
 6. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. z fragmentami dzienniczka św. siostry Faustyny o godz. 7.00, 8.30 i 18.30. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Na zakończenie Mszy św. o godz. 18.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka tego dnia przeznaczona na parafialną Caritas.
 7. W miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień w dni powszednie Msze św. w naszym kościele sprawowane są o godz. 7.00 i 18.30. Nie ma Mszy św. o godz. 8.30 z wyjątkiem pierwszego piątku i dnia fatimskiego. W niedziele Msze św. według stałego porządku.
 8. W piątek o godz. 19.15 spotkanie pielgrzymów udających się Fatimy w auli domu katechetycznego. Na spotkanie prosimy przynieść drugą ratę wpłaty w złotówkach oraz euro.
 9. Za tydzień II niedziela miesiąca i nasza składka inwestycyjna.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, dla najmłodszych parafian Mały Gość oraz ostatni numer naszej parafialnej gazetki U Oblat.
 11. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Łukasza Morgała, Grzegorza Smyła. Wieczny odpoczynek…
 12. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy dobrego odpoczynku, pięknej pogody i szczęśliwej podróży. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.