Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela zwykła

09.07.2023 r.

  1. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
  2. Dziś II niedziela miesiąca i nasza składka inwestycyjna.
  3. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek dzień fatimski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00, 8.30, 12.00, 18.30. Różaniec o godz. 8.00, po Mszy św. o godz. 12.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej. O godz. 17.00 błogosławieństwo dzieci i rodzin oczekujących potomstwa. O godz. 18.30 Msza św. z kazaniem zakończona procesją różańcową na którą zapraszamy orkiestrę i poczty sztandarowe. O przyozdobienie figury Matki Bożej Fatimskiej proszę wspólnotę Caritas.
  5. W miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień w dni powszednie Msze św. w naszym kościele sprawowane są o godz. 7.00 i 18.30. Nie ma Mszy św. o godz. 8.30 z wyjątkiem pierwszego piątku i dnia fatimskiego. W niedziele Msze św. według stałego porządku.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  7. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Krzysztofa Banaś, Karolinę Walaszczyk. Wieczny odpoczynek…
  8. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy dobrego odpoczynku, pięknej pogody i szczęśliwej podróży. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.